BEZPŁATNY warsztat – Jak zostać coachem ?

Bezpłatny warsztat - Jak zostać coachem ?
  • październik 25, 2017
  • 17:00 do 20:00
  • Plac Teatralny 13, 45-056 Opole
  • 662 050 870


Bezpłatny warsztat – Jak zostać coachem ?

Pytanie jak zostać coachem niesie ze sobą szereg kolejnych pytań jak: jak profesjonalnie przygotować się do pełnienia tej roli? Jakie wymagania powinienem spełniać? Jaki program wybrać? Na co zwrócić uwagę wybierając szkołę? Jakie perspektywy pojawią się dla mnie? Jak najlepiej je wykorzystać?

Chcemy Cię na tym etapie wesprzeć, dlatego przygotowaliśmy bezpłatny warsztat, podczas którego uzyskacie niezbędne informacje na temat rynku coachingowego, a także drogi jaka pojawia się przed Tobą, gdy zdecydujesz się zostać coachem. W tej części spotkania Sławomir Górecki z Consulting Group opowiedzą o świeżej na rynku śląskim ofercie Szkoły Coachingu Indywidualnego.

Dodatkowo będziesz miał możliwość doświadczyć pracy z wykorzystaniem narzędzi coachingowych. Nasz coach Sławomir Górecki, poprowadzi dla Was warsztat coachingowy, na którym:
– zweryfikujesz na jakim poziomie satysfakcji znajdują się poszczególne obszary Twojego życia; popracujesz nad wybranym obszarem aby osiągnąć zamierzony poziom
– dowiesz się jakie tak naprawdę wartości są dla Ciebie fundamentalne i czy na pewno realizujesz je w swoim życiu
– zweryfikujesz czego potrzebujesz do realizacji swoich celów i co Cię ogranicza
– opracujesz strategię realizacji tych celów.

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami jeżeli masz pytania dotyczące wynajmu powierzchni biurowej na zasadach Co-Workingu, lub chciałbyś zorganizować własne wydarzenie w naszej Sali Konferencyjnej lub na Tarasie.

Możesz też zarezerwować i opłacić wynajem pomieszczenia korzystając z naszego kalendarza rezerwacji (na dole strony).

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

Szkolenie prowadzi:

Sławomir Górecki z Consulting Group

Masz pytania?

Napisz: biuro@consulting-opole.pl lub zadzwoń: +48 662 050 870