Kariera jest jak joga

Consulting Group Coaching Mentoring Doradztwo
  • wrzesień 5, 2017
  • 18:00 do 22:00
  • Plac Teatralny 13, 45-056 Opole
  • 662 050 870

KARIERA JEST JAK JOGA, CZYLI JAK NIE STAĆ SIĘ KORPORACYJNYM DINOZAUREM

Jeśli odczuwasz frustrację, nie masz pracy albo chcesz zacząć od nowa, lub czujesz, że pomagając innym gonić marzenia pozbawiasz się możliwości realizacji własnych to spotkanie jest dla Ciebie. Zmienisz nastawienie do pracy, poznasz wzór na swoje konto kariery by nigdy nie utknąć w zawodowym miejscu.

Przynieś swoje CV – w ramach spotkania otrzymasz jego korektę.

Podczas spotkania wykonamy także test kompetencji DISC D3™ (DISC/ TEAMS/ VALUES/BAI)

Jest najbardziej czułym narzędziem diagnostycznym na świecie, łączy w sobie 4 analizy:

DISC (4 style zachowania, określające styl komunikacji, poziom decyzyjności, poziom analitycznego myślenia, samodzielność, reakcja na zmianę, odporność na stres, organizacja pracy, wartości dla zespołu, obszary do rozwoju)

TEAMS (style myślenia o pracy w zespole. Preferowane role w zespole: Kreator, Realizator, Analityk, Koordynator, Strateg)

VALUES (wartości, które stoją za decyzjami: Lojalność, Równość, Niezależność, Uczciwość)

BAI (wewnętrzne motywacje, które przekładają się na wyniki: Wewnętrzny spokój, Solidarność, Wpływ, Ekonomia, Artyzm, Wiedza)


KOSZT UCZESTNICTWA: 15 PLN


SZKOLENIE POPROWADZĄ:

Sukcesomania Doradztwo Zawodowe

MAŁGORZATA KWIATKOWSKA

Z wykształcenia i z zawodu Pedagog Pracy i Doradca Zawodowy oraz Trener Rozwoju Osobistego. Pomysłodawczyni „Sukcesomanii”, poświęconej rozwojowi osobistemu, doradztwu zawodowemu,e-learningowi oraz organizatorka Klubu Inspiracji na Opolszczyźnie. Od 7 lat tworzy szkolenia e-lerningowe zawodowe i hobbystyczne oraz przeprowadza szkolenia stacjonarne. Posiada kilkuletnie doświadczenie w przeprowadzaniu rekrutacji. Twórca Festiwalu Pasji, Energia jest w Tobie w Opolu, który zrzesza ludzi z pozytywną energią. Społecznik w kilku stowarzyszeniach. Oprócz tego od 12 lat pracuje w korporacji państwowej oraz jako redaktor w kilku magazynach i gazetach gdzie prowadzi rubryki z rozwoju osobistego i o relacjach międzyludzkich.

Consulting Opole Doradztwo

SŁAWOMIR GÓRECKI

Jestem praktykiem biznesu z długoletnim doświadczeniem menedżera w obszarze zarządzania, HR i logistyki. Jako dyplomowany coach zajmuje się odkrywaniem potencjału oraz eliminowaniu osobistych ograniczeń stojących na drodze do osiągnięcia celów. W pracy zawodowej skupiam się na ludziach bo to od nich zależy sukces całej organizacji, a wykorzystuje do tego trzynaście metaprogramów MindSonar® badających system wartości ludzi oraz style myślenia w kontekście. Posiadam także akredytację Certified Behavioral Consultant DISC D3™, gdyż zajmuję się kompleksowym doradztwem w zakresie zatrudnienia właściwej osoby na konkretne stanowisko, obniżenia rotacji pracowników, tworzenia modelów kompetencji, ścieżek kariery i komunikacji wewnętrznej w organizacji.

Udostępnij [addtoany]
2017-9-5 18:00 2017-9-5 22:00 Europe/Warsaw Kariera jest jak joga Jeśli odczuwasz frustrację, nie masz pracy albo chcesz zacząć od nowa, lub czujesz, że pomagając innym gonić marzenia pozbawiasz się możliwości realizacji własnych to spotkanie jest dla Ciebie. Plac Teatralny 13, 45-056 Opole
zapisz wydarzenie w kalendarzu
minione wydarzenie
0
Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami jeżeli masz pytania dotyczące wynajmu powierzchni biurowej na zasadach Co-Workingu, lub chciałbyś zorganizować własne wydarzenie w naszej Sali Konferencyjnej lub na Tarasie.

Możesz też zarezerwować i opłacić wynajem pomieszczenia korzystając z naszego kalendarza rezerwacji (na dole strony).

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA: