KONTAKT

<iframe src=”https://i.simmer.io/@Adamers/consultinggroup” style=”width:960px;height:600px;border:0″></iframe>

Jeżeli masz pytania dotyczące naszej działalności, chciałbyś podzielić się wrażeniami ze szkolenia, nawiązać współpracę lub uzyskać szczegółowe informacje dotyczące prowadzonych przez nasz szkoleń – napisz do nas, zadzwoń, lub skontaktuj się z nami używając poniższego formularza.

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

Zadzwoń:
+48 662 050 870

Napisz do nas:
biuro@consulting-opole.pl

!important;}”]

LOKALIZACJANasze biuro coworkingowe znajduje się w budynku Galerii Opolanin w śródmieściu Opola na pl. Teatralnym kilka kroków od ulicy Ozimskiej.

JAK DOJECHAĆ:

  • Rower Na miejscu mamy dla Ciebie parking rowerowy (przy wejściu do Tesco). Jeśli korzystasz z roweru systemu BIKE– najbliższą stację znajdziesz przy ul. Ozimskiej (Uniwersytet-Ozimska) rogu niecałe 100m od naszego biura.
  • Samochód Znajdujemy się w strefie płatnego parkowania z parkomatami nowej generacji, miejsce powinieneś znaleźć bez większych problemówv. GODZINA POSTOJU: 2 PLN  – przy zakupach na kwotę min. 25zł w Hipermarkecie Tesco postój do 4 godzin jest bezpłatny (wymagany jest zakup biletu parkingowego – kwota biletu jest zwracana w gotówce).
  • Komunikacja miejska dostaniesz się do nasz bardzo łatwo dzięki licznym połączeniom. Najbliższy nam przystanek autobusów to Ozimska – Dubois (linie 10/14/15/17/25). Stąd już tylko kilka kroków do biura. Aby znaleźć najwygodniejsze połączenie skorzystaj z wyszukiwarki połaczeń komunikacji miejskiej http://www.mzkopole.pl/rozklady/wyszukiwarka.html
  • Z Dworca Centralnego masz tylko cztery przystanki autobusowe – dojazd zajmie 15min.

GDZIE ZJEŚĆ LUNCH

Popraw jakość życia i pozycję firmy jeszcze dziś!