O NAS

“Dobry szachista myśli 3 ruchy do przodu. Doskonały szachista myśli tylko 1 ruch do przodu - ale to jest zawsze dobry ruch.”
Sławomir Górecki Consulting Group
Sławomir Górecki
CEO, Consulting Group

0

lat
doświadczenia

0

przepracowanych
godzin

0

odbytych
szkoleń

0

zadowolnych
klientów

Obszary działania

Coworking

Wynajem powierzchni biurowych i konferencyjnych, Outsourcing procesów biznesowych, prowadzenie wirtualnego biura, obsługa korespondencji, przechowywanie dokumentów, udostępnianie narzędzi do Zarządzania Relacjami z Klientem (CRM).

Sektor Business

Wsparcie dla firm i przedsiębiorstw w zakresie tworzenia przewagi konkurencyjnej i budowania solidnej pozycji na rynku; planowanie i wdrażanie strategii biznesowych. Executive coaching, coaching menadżerski i inwestycyjny.

HR / Rekrutacja

Warsztaty, szkolenia dedykowane dla pracowników firm i personelu, coaching motywujący i motywacyjny, coaching wspierający i szkoleniowy, budowanie relacji firma – pracownik, narzędzia wspierające rekrutację i zarządzanie kadrami.

Szkolenia i warsztaty

Prowadzenie szkoleń i warsztatów tematycznych. Współpraca z trenerami personalnymi, life coachami, wykładowcami i mentorami, organizacja i realizacja pojedynczych szkoleń, wykładów tematycznych i paneli dyskusyjnych

Gale i Eventy

Organizacja imprez firmowych, gal i eventów w sektorze firm i przedsiębiorstw. Kompletne planowanie, organizacja i realizacja, zadbamy o każdy detal – od miejsca, przez wystrój i catering, po przebieg imprezy i organizację czasu uczestników.

Life Coaching

Wsparcie w osobistym stawianiu i osiąganiu celów, rozwój osobisty, mentoring, coaching, budowanie poczucia wartości, narzędzia wspomagające samokontrolę i samorealizację, wewnętrzną harmonię i spójność duchową.

Misja firmy

Twoje Tutaj i Teraz  – Zawsze i Wszędzie

Pragniemy odkryć przed naszymi klientami pełnie ich potencjału, pomagamy im wykorzystać ich własną wyjątkowość i wzrastać w każdym obszarze życia. Wspieramy naszych klientów w definiowaniu celów i osiąganiu ich.

Przepis na Twój sukces

ciężkiej pracy
zaangażowania i pasji
umiejętności

Partnerzy

Popraw jakość życia i pozycję firmy jeszcze dziś!