Sala konferencyjna

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami jeżeli masz pytania dotyczące wynajmu powierzchni biurowej na zasadach Co-Workingu, lub chciałbyś zorganizować własne wydarzenie w naszej Sali Konferencyjnej lub na Tarasie.

Możesz też zarezerwować i opłacić wynajem pomieszczenia korzystając z naszego kalendarza rezerwacji (na dole strony).

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

SALA KONFERENCYJNA

Klimatyzowana sala konferencyjna, nawet dla 32 osób. Lokalizacja w samym centrum Opola, profesjonalny katering, przestronny taras idealny na przerwę kawową. Posiadamy również na wyposażeniu rzutnik, dotykowe ultrabooki, projektor i wszystko co niezbędne aby Twoja konferencja przebiegła pomyślnie i wzorowo – dokładnie tak jak ją zaplanujesz.

Przestronna i różnorodna, oryginalnie urządzoną przestrzeń w centrum Opola z miejscami do pracy biurowej i spotkań, dostępna od ręki za przystępną opłatą i na elastycznych zasadach. Z usług biura możesz korzystać w takim zakresie jaki jest Ci akurat potrzebny – od wynajmu sal konferencyjnych i szkoleniowych na godziny, przez korzystanie ze stanowiska biurowego w open space, po wynajem niezależnego, jedno lub kilkuosobowego biura, a także usługi biura wirtualnego. Zapewniamy profesjonalną infrastrukturę biurową bez wiązania się długoterminowymi umowami. Gwarantujemy miłą obsługę, niepowtarzalną atmosferę pracy i przynależność do coworkingowej społeczności przedsiębiorców. Zamiast wynajmować lokal biurowy i zajmować się jego administracją wybierz usługi naszego biura coworkingowego – zapewnimy Ci środowisko potrzebne do pracy, a Ty będziesz mógł zająć się już tylko swoim biznesem.

Propozycje układu sali:

układ litery „T”

układ “kinowy”

Korzyści z korzystania z naszych biur

Wsparcie merytoryczne
dedykowanego Opiekuna
Doskonała lokalizacja
w centrum Opola
Kompletne wyposażenie
oraz zaplecze socjalne
Klimatyzacja, optymalna
wilgotność i temperatura
Druk, skanowanie,
kopiowanie dokumentów
Komfortowe i wygodne
miejsce spotkań
Obsługa korespondencji
(Wirtualne biuro)
Wizerunek, którego
potrzebuje Twoja firma
Bezprzewodowy Internet
w Technologii Wi-Fi
Ponad 100 miejsc
parkingowych
Nielimitowana kawa,
herbata, woda
Miejsce przystosowane
dla osób niepełnosprawnych

Twoje biuro pełne możliwości

Dla wszystkich naszych klientów przewidujemy pakiet usług PREMIUM, m.in.:

  • Wsparcie naszego zespołu Consultingowego,
  • Dostęp do szkoleń i warsztatów prowadzonych w naszym Centrum biznesowym, w atrakcyjnych cenach – a nawet za darmo!
  • Dostęp do rozbudowanej bazy kontaktów podczas cyklicznych spotkań networkingowych, organizowanych w naszym Centrum biznesowym,

Dla stałych klientów oferujemy zniżki nawet do 50% podstawowej ceny wynajmu. Wtorki w naszym Centrum Coworkingowym są darmowe! Jeśli jeszcze nie korzystałeś z naszych usług coworkingowych, a chciałbyś przetestować możliwości, jakie otwiera przed Tobą Consulting Group, zarezerwuj biuro właśnie na wtorek!

Jeśli jesteś naszym klientem, lunch lub obiad w eksluzywnej restauracji zjesz dużo taniej. Wszystkim klientom naszej firmy gwarantujemy (bez względu na formę współpracy) atrakcyjne rabaty w sąsiadujących z naszym biurem restauracjach. Z nami trafisz przez żołądek do portfela swoich kontrahentów – a my jeszcze do tego dołożymy!

Nie czekaj, zarezerwuj biuro jeszcze dziś!

Trwa wczytywanie